Kontakt

Kom i kontakt med oss. Här nedan kan du se vilka stjärnor det är som jobbar hos oss.

Kontaktuppgifter

Post- & besöksadress

NSPH i Västmanland
Viktor Larssons plats 1
722 14 Västerås

Faktureringsuppgifter

Fakturaadress

NSPH i Västmanland
Kund-ID FSX4499
FE 301
105 69 Stockholm 

Faktura med e-post​

En faktura per pdf och en pdf per mail

faktura@nsphvastmanland.se

Pappersfaktura

Namnet och  ID-numret i adressen, måste anges i adressfältet på varje faktura. Det räcker inte med att det står skrivet på kuvertet.

Fakturakopior

Eventuella fakturakopior, följesedlar eller påminnelser skickas direkt till oss på adressen:

NSPH i Västmanland
Viktor Larssons plats 1
722 14 Västerås

Personalen​

Anna Hellsten

Anna Hellsten

Samordnare & Ekonom

073-379 44 75 anna.hellsten@nsphvastmanland.se

NSPH-Hjarnkoll-Maja-Larsson-foto-Creativemill_W6A9349-webb

Maja Larsson

Administratör

076-005 89 85
maja.larsson@nsphvastmanland.se

NSPH-Hjarnkoll-Carina-foto-Creativemill_W6A9378_1-webb

Carina Johansson

Administratör

076-005 49 46
carina.johansson@nsphvastmanland.se

Louise Edlund

Louise Edlund

Samordnare

076-00 46 979
louise.edlund@nsphvastmanland.se

Skärmavbild 2020-05-13 kl. 12.40.54

Gunilla Andersson

Kanslichef

076-009 35 04
gunilla.andersson@nsphvastmanland.se

NSPH-Hjarnkoll-Susanne-Tell-foto-Creativemill_W6A9188-webb

Susanne Tell

Samordnare

Tjänstledig

NSPH-Hjarnkoll-Hannes-Olsson-foto-Creativemill_W6A9194-webb

Hannes Olsson

Samordnare

0730-23 25 17
hannes.olsson@nsphvastmanland.se

Skärmavbild 2020-05-13 kl. 12.40.54

Gunilla Andersson

Kanslichef

076-009 35 04
gunilla.andersson@nsphvastmanland.se