Kontakt

Kom i kontakt med oss. Här nedan kan du se vilka stjärnor det är som jobbar hos oss.

Kontaktuppgifter

Post- & besöksadress

NSPH Västmanland
Viktor Larssons plats 1
722 14 Västerås

Faktureringsuppgifter

Fakturaadress

NSPH i Västmaland
Kund-ID FSX4499
FE 301
105 69 Stockholm 

Faktura med e-post​

En faktura per pdf och en pdf per mail

faktura@nsphvastmanland.se

Pappersfaktura

Namnet och  ID-numret i adressen, måste anges i adressfältet på varje faktura. Det räcker inte med att det står skrivet på kuvertet.

Fakturakopior

Eventuella fakturakopior, följesedlar eller påminnelser skickas direkt till oss på adressen:

NSPH Västmanland
Viktor Larssons plats 1
722 14 Västerås

 

Styrelsen

Kvinnlig silhuett

Ann-Britt Grimberg

Ordförande

annbritt.grimberg@nsphvastmanland.se

Kvinnlig silhuett

Inger M. Johansson

Vice ordförande

inger.m.johansson@nsphvastmanland.se

Manlig silhuett

Göran Blom

Kassör

goran.blom@nsphvastmanland.se

Kvinnlig silhuett

Lena Lydahl

Ledamot

lena.lydahl@nsphvastmanland.se

Kvinnlig silhuett

Ulrika Sonander

Ledamot

Vice ordförandeulrika.sonander@nsphvastmanland.se

Kvinnlig silhuett

Jessica Fahlén

Ledamot

jessica.falhen@nsphvastmanland.se

Kvinnlig silhuett

Gunilla Andersson

Suppleant

gunilla.andersson@nsphvastmanland.se

Kvinnlig silhuett

Merja Jäderholm

Suppleant

merja.jaderholm@nsphvastmanland.se

Manlig silhuett

Alexander Weiskog

Suppleant

alexander.weiskog@nsphvastmanland.se

Personalen

Skärmavbild 2020-05-13 kl. 12.40.54

Lotta Halvardsson Ekdahl

Kanslichef & brukarrevisionssamordnare

073-7056378
lotta.halvardsson-ekdahl@nsphvastmanland.se

Skärmavbild 2020-05-13 kl. 12.40.54

Anna Hellsten

Samordnare & Ekonom

073-379 44 75
anna.hellsten@nsphvastmanland.se

Skärmavbild 2020-05-13 kl. 12.40.54

Susanne Tell

Samordnare

073-920 97 99
susanne.tell@nsphvastmanland.se

Skärmavbild 2020-05-13 kl. 12.40.54

Carina Johansson

Administratör

076-005 49 46
carina.johansson@nsphvastmanland.se

Skärmavbild 2020-05-13 kl. 12.40.54

Maja Larsson

Kommunikation & IT-administratör

maja.larsson@nsphvastmanland.se

Skärmavbild 2020-05-13 kl. 12.40.54

Suvi Andersson

Grafiker

suvi.andersson@nsphvastmanland.se

Skärmavbild 2020-05-13 kl. 12.40.54

Ulrika Sonander

Administratör

072-940 59 98
ulrika.sonander@nsphvastmanland.se